אודות

ברוכים הבאים לבודפשט!

משפחת בנאי הינה משפחה ישראלית עם שורשים הונגרים, אנחנו חיים כ-23 שנה בהונגריה עם ותק של 10 שנים בהדרכת קבוצות ישראלים בבודפשט ובהונגריה נשמח להדריך אתכם ולשתף אתכם בידע הרב שיש לנו ומעבר לזה לתת לכם זוית יחודית ממבט ראות ישראלית-הונגרית על הונגריה האנשים, התרבות, ההיסטוריה והחברה המקומית, וכל זה באווירה חמה ונעימה.

אנחנו מתמחים בסיורים פרטיים של מספר מטיילים קטן וגדול כאחד. יש ביכולתינו לארגן תוכנית שלמה לשהות של כמה ימים לחברות קטנות, בינוניות וגדולות וגם לאנשים פרטיים . נשמח להיות לעזרתכם וללוות אתכם בשהותכם בבודפשט, באם מדובר בארגון והדרכה של טיול, ארגון הסעה או הזמנה לשייט או מסעדה. אנחנו עומדים לרשותכם!

36703855770-2012-06-08(1)

בני

שמי בני, אני מדריך מקצועי מזה 5 שנים.נולדתי הונגריה, עליתי לארץ כשהייתי בן 6, חי מזה 17 שנה בבודפשט הונגריה. אני עובד כרגע כטייס בחברת תעופה. אני נהנה להדריך בזמני הפנוי מטיילים ישראלים. תמיד כייף להיפגש עם ישראלים ברגעים כאלה אני מרגיש כאילו אני שוב בבית (ישראל). אשמח להדריך אתכם באחד מהסיורים שלנו. תהנו בבודפשט!

דניאל

אחרי 5 שנות עבודה באירלנד הצטרפתי בחודשים האחרונים לעסק המשפחתי כמדריך טיולים. הייני מדבר עברית, אנגלית והונגרית שותף. מלבד שירותי תיירות אני כדורגלן, כלכליסט וממוחה ביהלומים 🙂

מעיין

הייני מדריכה מקצועית למעלה מ10 שנים: עבדתי כמדריכה בבית הכנסת הגדול, מוזיאון היהודי, מוזיאון השואה ובפרלמנט הההונגרי. אשמח לתת לכם מידע רחב על החיים בהונגריה, המצב הפוליטי היום. אני אמא ל4 ילדים מתוקים: בני, דניאל, מירים ודפנה 🙂

מודעות פרסומת