טיול יומי לברך הדנובה

 

 

טיול של יום שלם (9 שעות) לגבולה הצפוני ההררי של הונגריה: הרבה טבע ירוק, הרים והדנובה

המסלול לברך הדנובה:

‎- עצירה בסנטאנדרה – כפר האומנים, עיירה פסטורלית מהממת ושקטה על גדות הדנובה עם כניסה לתערוכת המרציפן ,המיניאטורות ובית הכנסת הכי קטן בעולם (❗️) שנבנה לזכר הקהילה היהודית. נרחיב לכם מה קרה לקהילה היהודית בתקופת מלחמת העולם השנייה ותקבלו זמן חופשי להסתובב כי יש המון חנויות עם עבודות של יצירות יד!

‎- המשך למבצר ווישגרד, מצודה מתקופת ימיי הביניים עם כניסה לתוך המבצר וכמובן סיור בתוכו, נצפה בנופים מרהיבים שהם אתר מורשת עולמית: הרי הפּיליש והדנובה המתפטלת, תראו במו עינכים למה הטיול נקרא ברך הדנובה 🙂

‎- אפשרות, אופציה לגלישה במזחלת הרים, סופר כיף 😊

‎- לאחר המבצר והמזחלות נעצור במסעדת אבירים מהממת על תקן תקופת ימי הביניים עם מרק גולאש שלא תשכחו 🙂 (ארוחת הצהריים בעלות אצמעית אבל מאוד זולה)

‎- תחנה שלישית, צפון המדינה עיירת אסטרגום, עיירה עם רקע היסטורי מיוחד של ההונגרים – מרכז רוחני נוצרי של ההונגרים עם הבזיליקה (כנסיה) הגדולה ביותר ותצפית מהממת לסלובקיה, נראה איך הדנובה משמשת כגבול בין 2 המדינות!

‎- סיום בקונדיטוריה הכי טובה בפרברי בודפשט בעירה גרמנית קטנה כדי לטעום את הקרמשניט ההונגרי 😊

משך הטיול: 9 שעות. מחיר לאדם: 49 יורו, 39 יורו לילד/ה מתחת לגיל 18, המחיר כולל דמי כניסה לאתרים, הדרכה מקצועית והסעה במיניבוס ממוזג עם איסוף והחזר למלון. הטיול יוצא מ09:30 בבוקר וחזרה ללב העיר בסביבות 18:30 בערב.

להרשמה ופרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו גם בוואטסאפ:

+36-70-360-3559

 

טיול יומי לברך הדנובה

טיול יומי מחוץ לעיר לצפון המדינה. “טיול כפרים”. 49 יורו לאדם

€49.00

 

מודעות פרסומת